O firmie

Trusted Information Consulting Sp. z o.o. powstała w 1995 roku z myślą o świadczeniu usług dla administracji publicznej, samorządowej oraz przedsiębiorstw (zarówno państwowych jak i prywatnych) w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa informatycznego, teleinformatycznego i fizycznego.

Na nasz sukces (kilkunastoletnia obecność na rynku, powiększająca się oferta usług i wielu zadowolonych klientów) złożyła się nie tylko dobrze trafiona oferta rynkowa ale przede wszystkim zaangażowanie i autentyczna pasja naszych pracowników, z jaką traktują oni swoją pracę. Nasi specjaliści są w stanie sprostać najwyzszym wymaganiom.

Jako rzetelny partner, rozumiemy dobrze, iż każdy z naszych klientów wymaga indywidualnego traktowania. Dlatego też wszystkie oferowane i realizowane przez nas projekty są „szyte na miarę”. Ich zakresy i stopnie szczegółowości są każdorazowo opracowywane w wyniku ścisłych uzgodnień z klientem, tak aby zaspokoić jego wszelkie potrzeby i wymagania, w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Tak więc, jeśli chcą Państwo podnieść swoje bezpieczeństwo, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi eksperci nie tylko są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania ale również stworzyć i wdrożyć działania realnie zwiększające Państwa bezpieczeństwo we wszelkich obszarach.